Wybierz region

Wybierz miasto

  25. EDD. O krajobrazie dziedzictwa w Muzeum w Praszce

  Muzeum w Praszce
  Praszka, ul. Pl. Grunwaldzki/15, +48 34 359 11 85

  10:00 Piątek, 8 września

  • Wstęp wolny

  Zachęcamy do udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa, największego w Europie wydarzenia promującego dziedzictwo kulturowe. Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące.

  Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

  ***

  25. Europejskie Dni Dziedzictwa 2017
  Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu

  08 września 2017
  O krajobrazie dziedzictwa w Muzeum w Praszce
  Muzeum w Praszce, Plac Grunwaldzki 15

  W piątek 8 września o godz. 10.00 zapraszamy na sesję popularnonaukową nt. krajobrazu dziedzictwa. Dodatkowo, w godz. od 8.00 do 15.00 udostępniony będzie dla zwiedzających zabytkowy tabor kolejki wąskotorowej, a także wystawy stałe i czasowe w Muzeum w Praszce. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ