Wybierz region

Wybierz miasto

  25. EDD. Pstryknij Powiat Kluczborski - wystawa pokonkursowa

  Miejska i Gminna Biblioteka Publicznaw Kluczborku
  Kluczbork, ul. Miarki/2, +48 77 418 26 12

  Od 16.09.2017 do 30.09.2017

  • Wstęp wolny

  Zachęcamy do udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa, największego w Europie wydarzenia promującego dziedzictwo kulturowe. Co roku we wrześniu kraje, w ktorych odbywa się to wydarzenie, udostępniają do zwiedzania szerokiej publiczności liczne zabytki i miejsca kultury, a także organizują wykłady, wystawy i inne imprezy towarzyszące.

  Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

  ***

  25. Europejskie Dni Dziedzictwa 2017
  Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu

  Konkurs fotograficzny i wystawa „Pstryknij Powiat Kluczborski”
  Starostwo Powiatowe w Kluczborku , Katowicka 1, 46-200 Kluczbork
  15 - 30 września 2017

  Starostwo Powiatowe w Kluczborku serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie fotograficznym „Pstryknij Powiat Kluczborski”, ktorego temat nawiązuje do tegorocznego hasła EDD: Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu. Fotografie powinny ukazywać krajobraz naszego lokalnego dziedzictwa: piękno miast i malowniczość wsi powiatu kluczborskiego oraz wszystko to, co zawiera w sobie owo pojęcie np.: zapis działalności pokoleń, połączenie krajobrazu kulturowego z naturalnym środowiskiem przyrodniczym. Zachęcamy do odczytania wielowarstwowych treści tematu. Konkurs potrwa do 16 sierpnia 2017 roku.

  Wernisaż wystawy pokonkursowej i wręczenie nagrod laureatom odbędzie się 15 września w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczborku. Wystawa pokonkursowa potrwa do 30 września 2017 roku.

  Zapraszamy do konkursu, na zwycięzcow czekają atrakcyjne nagrody. Szczegołowe informacje będzie można znaleźć w Regulaminie konkursu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ