Wybierz region

Wybierz miasto

  CLIK HERE TO ADD BASS KLUCZBORK

  BAR XL
  Kluczbork, ul. Grunwaldzka/25a, +48 77 887 58 75

  21:00 Sobota, 23 stycznia

  • Wstęp wolny

  Drum and Bass, Jungle, Dub, Reggae i trochę Krzysztofa Krawczyka. Wszystko to i inne 23.01.2016 w barze XL. Wbijaj trochę ubic parkiet, nie zamulaj człowieku! Wjazd FREE

  BNG FREAKY - Dj, producent, muzyk i rdzenny mieszkaniec Kluczborka znany wszystkim jako Włodar. Człowiek orkiestra i miłośnik basowych brzmień. Załogant opolskiego składu Propaganda Soundsystem. Czego się nie dotknie potrafi zamienić w muzykę. Jego obecność na opolskiej scenie można było zauważyć już od wielu lat. Jego sety cechują się dobrym wypracowanym stylem i świetnym wyczuciem gustu publiki z jaką ma do czynienia. Obecnie zamieszkujący za granicą gdzie potajemnie w ukryciu przed samym Macierewiczem pracuje nad nowymi numerami. Poszerza rownież swoją kolekcję winylowych krążkow, ktorych zawartością podzieli się z wami na zbliżającej się imprezie!

  ECO JUNGLIST - Dj, producent, rownież załogant opolskiej propagandy. Specjalista łamanego stylu przeplatanego potężnym basem. Nie pogardzi dobrym winylem i na pewno nie da wam zasnąć na parkiecie. Numer 112 oraz napoje chłodzące wasze procesory należy mieć w pogotowiu.
  DIGICRAFT - Dj, producent, gitarowiec, dźwiękowiec. Kolejny wcielony w szeregi ekipy propagandy. Tak na prawdę nic nie potrafi ale ktoś musi zapchać dziurę czasową. Przy okazji zagra trochę Neuro. Zalecamy zapiąć pasy.

  MR TURTLE -Dj, lokalny chuligan znany wszystkim jako żołwik. Sprytny kombinator imprez organizator. Reggae klimaty nie są mu obce. Chciał ściągnąć na imprezę kilka gwiazd, jednak zaproponowaliśmy żeby może wyluzował i zgarną ich sos dla siebie. Zapewniał, że ostatni raz idzie na taką łatwiznę dlatego zagra dubowe remiksy Krzysztofa Krawczyka!
  PANCER SELECTA - Dj, kolarz. Chodzą plotki, że posiada całkiem niezłą kolekcję zdjęć cykniętych przez fotoradary. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zawsze podrożował rowerem... radary płoną, policja rwie włosy z głowy a kluczborski selecta ugości was dubowo elektronicznymi dźwiękami!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]