Wybierz region

Wybierz miasto

  Dawid Kwiatkowski, KaeN

  Stadion Miejski
  Kluczbork, ul. Sportowa/7

  20:15 Piątek, 19 czerwca

  • Wstęp wolny

  Dawid Kwiatkowski

  Swoją przygodę z muzyką zaczął w 2011 roku, uczestnicząc w konkursie „Askana Łowi Talenty’” gdzie zajął pierwsze miejsce. Odnesiony sukces zainspirował go do kontynuowania muzycznej kariery. Dawid swoją popularność w internecie zaczął od prowadzenia bloga, nagrywania coverow znanych utworow, ktore umieszczał na portalu YouTube. Nagrania okazały się ogromnym sukcesem, co potwierdzają setki tysięcy wyświetleń, subskrybcji oraz pozytywnych komentarzy internautow. Od tego momentu Dawid zaczął skupiać wokoł siebie dużą liczbę fanow, ktorzy pokochali go za interesujący głos, charakter, wygląd i niespotykaną charyzmę.

  KaeN

  Związany ze sceną od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: "Żyj albo umieraj" oraz "Sztuka ulicy". Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska odzwierciedlająca alter ego. 28 września 2012 roku ukazał się oficjalny debiut "Od kołyski aż po grob" nakładem Prosto Label. Obecnie trwają prace nad czwartym solowym albumem pt: "Piątek 13-go".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]