Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert FARBEN LEHRE

  Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Profilaktyki Klub Emaus
  Kluczbork, ul. Frederyka Chopina/11

  20:00 Piątek, 12 maja

  • Brak informacji o cenie

  Farben Lehre:
  Zespoł powstał we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 9 płyt studyjnych, jedna koncertowka, 3 wydawnictwa mające charakter kompilacji oraz dwa albumy DVD. W 1990 zostali jednymi z laureatow Festiwalu w Jarocinie. Ich pierwsza płyta, Bez pokory, została wydana w 1991 roku. Do 2015 roku ukazało się 10 studyjnych albumow, trzy albumy DVD, jedna "koncertowka", nagrania archiwalne zebrane pod szyldem Garażowka oraz liczne kompilacje (ostatnia z okazji XXV-lecia istnienia zespołu). Od wielu lat płoccy muzycy grają trasy koncertowe w całym kraju (105 koncertow w 2014 r. zarowno w dużych, jak i małych miastach). Od 2004 roku Wojciech Wojda jest organizatorem, a Farben Lehre głownym wykonawcą dużej klubowej trasy Punky Reggae Live, ktora rokrocznie, wspolnie z zaproszonymi zespołami, odwiedza kilkadziesiąt największych miast w całej Polsce, min. Warszawę, Łodź, Krakow, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Lublin, etc...
  Z okazji 30-lecia istnienia zespołu przez dwanaście najbliższych miesięcy odwiedzą liczne kluby w całym kraju, ale pojawią się też na kilku znaczących festiwalach. Na chwilę obecną zespoł potwierdził swoj udział w trzech: Jarocin Festiwal 2016, Przystanek Woodstock 2016 - Scena Krs'hny oraz Summerfall Festiwal - Płock 2016.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]