Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Moskwa + LEŚNE LUDKI

  Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Profilaktyki Klub Emaus
  Kluczbork, ul. Frederyka Chopina/11

  19:00 Piątek, 28 października

  • Brak informacji o cenie

  Moskwa:
  Zespoł punkrockowy, założony w 1983 roku w Łodzi. W połowie 1991 roku zespoł przerwał działalność, ktorą reaktywował we wrześniu 2001 roku. Jesienią 2002 ukazała się reedycja debiutanckiej płyty Moskwa (w barwach firmy Dywizja Kot) wzbogacona o sesje nagraniowe i koncerty z rożnych okresow działalności zespołu. W 2011 wytwornia HRPP Records wydała w formie płyty winylowej singla Moskwy, na ktorym znalazły się trzy piosenki, zagrane podczas koncertu zorganizowanego w toruńskim klubie Pamela. Gościnnie wystąpili Maleo z Malego Reggae Rockers, Gelo z Rejestracji i grupa Aberdeen. W grudniu 2011 ukazał się kolejny singel, zawierający cztery utwory („Stań i walcz”, „Problem”, „Matka Ziemia”, „Wasze ja”), będące fragmentem koncertu, ktory odbył się w maju 2010, w toruńskim klubie „Pamela”. Ep-ka była zapowiedzią „pełnometrażowego”, koncertowego wydawnictwa zespołu. Pod koniec 2011 roku Gerarda Klawe zastąpił perkusista Abaddonu, Tomasz „Perełka” Dorn. W 2012 zespoł wydał płytę koncertową Live HRPP. Album zawierał czternaście utworow zarejestrowanych podczas toruńskiego koncertu. Na płycie zagrali Guma, Tomek „Mechu” Wojciechowski oraz Gerard Klawe.

  Leśne Ludki:
  Kapela powstała w lutym 1985 roku założona przez Łysego (bas) i Mecenasa (gitara) dołączył Dino (bębny) i Bomba (wokal). Pierwsze proby odbywały się w Klubie Gornika w Pankach (poźniejszy GOK Panki), dzięki uprzejmości owczesnego dyrektora Rajmunda Tomaszczyka kapela miała dostęp do instrumentow i nagłośnienia. Poźniej był JAROCIN 86, GARAŻ 87, JUWENALIA 87 itp.
  W 2012 roku nastąpiła reaktywacja kapeli. Rozpoczęła się świetna zabawa z muzyką. Na początku odtworzyli stare kawałki z lat 80', POLITYKA, PRZĄŚNICZKI, ŻOŁNIERZE, AMERYKA, GŁOWY, zrobili też kilka nowych kawałkow, na szybko, gdyż zbliżało się PANKOWISKO III, ktorego to są organizatorami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ