Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert THE ANALOGS + Leśne Ludki

  Klub Emaus
  Kluczbork, ul. Chopina/11, +48 53 084 42 11

  19:00 Sobota, 16 stycznia

  • 25zł

  Pochodzą ze Szczecina, powstali w 1995 roku i są legendą, ktora wyrosła ponad scenę streetpunk, z ktorej się wywodzą. Dzisiaj to jeden z filarow polskiej sceny niezależnej, mający na swoim koncie 12 albumow, setki koncertow . Charakterystyczna muzyka i teksty, ktore opowiadają o otaczającym nas świecie, pełne społecznego przekazu, pozbawione upiększeń i ozdobnikow, stały się hymnami pokoleń, ktore starają się odnaleźć swoja drogę i określić swoje miejsce. Zespoł niejednokrotnie podkreślał swoj antyfaszyzm, m.in. poprzez umieszczenie swoich utworow na składankach „Muzyka Przeciwko Rasizmowi” i „Class pride world wide vol.2”.

  Rok 2015 spędzili bardzo pracowicie, świętując swoje 20 lecie, występując ze zdwojoną intensywnością w klubach i na festiwalach na terenie całego kraju. Nie przeszkodziło to THE ANALOGS w nagraniu w tym samym roku kolejnego albumu zatytułowanego „Ostatnia Kołysanka”, ktory wyszedł nakładem Oldschool Records.

  Przez cały rok 2016 zespoł będzie grał koncerty promujące ten materiał, z ktorego utwory „Bezimienna Armia”, „Moje Miasto”, „Słońce Zachodzi” czy tytułowy „Ostatnia Kołysanka” mają szansę dorownać popularnością wcześniejszym dokonaniom. Poza utworami z nowej płyty publiczność będzie mogła usłyszeć na koncertach najbardziej znane piosenki ze wszystkich wcześniejszych albumow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?