Wybierz region

Wybierz miasto

  MALEO REGGAE ROCKERS w VODA Music Club

  VODA Music Club
  Kluczbork, ul. Tadeusza Kościuszki/2, +48 79 122 85 44

  20:00 Niedziela, 14 lutego

  • 30zł

  14 lutego w "Walentynki" zapraszamy do VODA Music Club w Kluczborku na koncert promujący najnowszą płytę MALEO REGGAE ROCKERS pt. „Wake Up”.

  Zespoł MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce. Jest to już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 2 lat, a siodma samego Darka Malejonka.
  Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji, aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.
  Maleo Reggae Rockers wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez dźwięki i słowa.
  Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, ktora oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych.
  Płyta jest doskonale wyprodukowana bez nadmiaru dźwiękow ale spojna i melodyjna, dobrze zaśpiewana. Całość nagrana jest na 'setkę' z użyciem analogowego sprzętu co pozwoliło uzyskać szerokie ciepłe brzmienie. Teksty, jak zwykle u Maleo są zaangażowane, dodatkowo poszerzone o paletę innych środkow wyrazu dzięki obecności autorow: Jakuba Podolskiego (Cuba De Zoo), Pawła 'Kelnera' Rozwadowskiego i Marceliny.
  Krążek zatytułowany jest: „Wake Up”. I wszystko wskazuje na to, że dużo pozytywnych wibracji, reggae’owego pulsu i harmonii w wokalach nie pozwoli Wam spać w ten jesienno-zimowy czas.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Chochla, nalewajka czy kelnia? Znasz regionalne nazwy tych przedmiotów?