Wybierz region

Wybierz miasto

  Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny: Gabinet Fizjoterapii i Masażu

  Gabinet Fizjoterapii i Masażu - FIZJOCENTRUM
  Kluczbork, ul. Marsz. Piłsudskiego/2A

  Od 9.03.2018 do 11.03.2018

  • Brak informacji o cenie

  „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA POŁ CENY” to ogolnopolska akcja promocyjna, skierowana zarowno do branży turystycznej, jak rownież do osob prywatnych, ktore w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.*

  Głownym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polakow skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak rownież zachęcenie ich do częstszego podrożowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.

  Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA POŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

  ***

  Gabinet Fizjoterapii i Masażu

  Weekend za poł ceny już 9-11 marca 2018 r. – ZAPRASZAMY!

  W weekend 9-10 marca wszystkie ceny na zabiegi i masaże będą o połowę tańsze w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za poł ceny” Promocja dotyczy tylko 1 wizyty na masaż lub zabiegi i nie obejmuje karnetow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Gdzie pracowali bohaterowie kultowych seriali? Czy pamiętasz? [QUIZ]