Wybierz region

Wybierz miasto

  Praktyczne podstawy fizjoterapii koni

  Stajnia GROM
  Gierałcice, ul. Markotowska/9

  10:00 Od 14.04.2018 do 15.04.2018

  • 100zł

  Lepiej zapobiegać niż leczyć – praktyczne szkolenie z podstaw fizjoterapii koni

  Celem szkolenia jest przekazanie w przystępny i zrozumiały sposob wiedzy oraz zdobycie przez uczestnikow praktycznych umiejętności z zakresu podstaw fizjoterapii koni.
  Chodzi o takie działania, ktore każdy użytkownik konia może bezpiecznie wykonać własnoręczne w domu, ze swoim wierzchowcem, podczas codziennej jego pielęgnacji, traktując to jako formę profilaktyki kontuzji oraz jako doskonałe uzupełnienie zabiegow wykonywanych przez profesjonalnych zoofizjoterapeutow.
  Ponieważ fizjoterapia to rownież odpowiednio prowadzony trening, ważnym elementem są rownież wskazowki przekazywane podczas indywidualnych zajęć prowadzonych zarowno z ziemi, jak i w siodle, dostosowanych do aktualnego stanu i poziomu wyszkolenia uczestniczących par.

  Szkolenie kierowane jest głownie do użytkownikow koni – jeźdźcow, luzakow, instruktorow, pasjonatow oraz wszystkich innych osob związanych z końmi, zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy.
  Szkolenie jest prowadzone w niewielkiej grupie – maksymalnie 6 osob – co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika.
  W szczegolności zapraszamy osoby przyjeżdżające z własnymi końmi.
  Możliwość pracy na szkoleniu z własnym wierzchowcem daje świetną okazję do nauki na koniu, z ktorym pracuje się na co dzień, dzięki czemu zarowno jeździec, jak i koń wynoszą maksymalnie dużo ze szkolenia.
  Dla osob, ktore nie mogą przyjechać z własnym koniem, istnieje możliwość wypożyczenia konia na miejscu.
  RAMOWY PROGRAM
  I dzień – sobota
  - zajęcia teoretyczne: podstawowe informacje z zakresu anatomii układu ruchu, fizjologii, biomechaniki, przyjaznego koniom sposobu chowu i ich użytkowania.
  - zajęcia praktyczne: podstawy anatomii i biomechaniki, ocena kondycji / stanu konia, wybrane techniki manualne (omowienie, prezentacja, praktyka).
  II dzień – niedziela
  - indywidualne treningi w siodle i z ziemi,
  - możliwość przeprowadzenia kompleksowej terapii manualnej (dobranej indywidualne dla danego konia).

  Gabriela Osiecka – wiecznie doszkalający się zoofizjoterapeuta, instruktor sportu, zawodnik (przerożnych dyscyplin), sędzia, właściciel koni, stajni i jednocześnie jej pracownik. Słowem osoba, ktora z końmi żyje nieprzerwanie od ponad 25 lat. W dodatku od 13 lat wykładowca akademicki, zatem ktoś z dużym doświadczeniem w przekazywaniu wiedzy.
  Szkolenie odbywa się na terenie Stajni Grom w Gierałcicach (połnocna Opolszczyzna).
  Ośrodek dysponuje stajnią połączoną z halą oraz boksami i wybiegami dla przyjezdnych koni.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ