Wybierz region

Wybierz miasto

  Senior dla Seniora - spotkanie z Lekarzem Geriatrą

  Ratusz w Kluczborku
  Kluczbork, ul. Rynek/1

  17:00 Poniedziałek, 27 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Stowarzyszenie Wolontariat 50+ „Senior dla Seniora”, zaprasza wszystkich zainteresowanych Seniorow do udziału w realizowanym projekcie „Seniorze nie jesteś sam”, w ramach ktorego organizowane jest spotkanie z Lekarzem Geriatrą.

  Termin zebrania to 27 lipca 2015 roku o godzinie 17:00 w Sali Konferencyjnej na I piętrze Ratusza w Kluczborku. Zachęcamy do udziału.

  Stowarzyszenie w ramach projektu uruchomiło Punkt Porad Obywatelskich, gdzie zbierane i przekazywane są informacje o potrzebach Seniorow, usługach, na jakie może liczyć Senior w mieście, informacje o bieżących wydarzeniach czy też o aktualnej działalności stowarzyszenia wraz z udostępnieniem telefonu dla Seniora.

  Punkt porad Obywatelskich mieści się w budynku Ratusza w pokoju nr 14 na 1 piętrze, czynny jest w poniedziałek od godziny 16:00 do 17:30, natomiast dyżur pod numerem telefonu: 667 934 608 pełniony jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 17:00.

  Projekt przeznaczony jest dla osob w wieku emerytalnym. Dla uczestnikow projektu przewidziane są między innymi warsztaty i zajęcia aktywizujące,

  Punkt Porad Obywatelskich w okresie wakacyjnym czynny od 27.07.2015 r.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ