Wybierz region

Wybierz miasto

  Szafing in Kluczbork lajf

  Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Profilaktyki Klub Emaus
  Kluczbork, ul. Frederyka Chopina/11

  Sobota, 20 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Szafing to prosty i przyjemny sposob na odmienienie swojej szafy. Rzecz, ktora nam się już nie podoba może służyć komuś innemu jeszcze przez długi czas. Na szafingu można znaleźć niezwykłe dodatki, przedmioty domowego użytku, zabawki, biżuterię czy książki, ktore innym po prostu już się znudziły.

  Szafing to także wspieranie ekologicznej idei wielorazowości przedmiotow i recyklingu. Serdecznie zapraszamy na ekologiczny kiermasz, ktorego celem będzie sprzedaż i wymiana: ubrań, butow, torebek, przedmiotow wyposażenia wnętrz, dodatkow i akcesoriow.
  Jednak przede wszystkim to spotkanie towarzyskie, podczas ktorego będzie można upolować nowe lub używane rzeczy, jednocześnie pozbywając się tych, w ktorych już się nie chodzi i ktorych już się nie używa.

  Spotykamy się.... w Klubie Emaus przy ul.Chopina 11
  w godz. 12.00 – 18.00.

  Nie czekaj, otworz swoją szafę i wybierz się na szafing.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie daj się złodziejom! Czy znasz te metody kradzieży? QUIZ