Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Wołczyn
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Wołczyn podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- WIĄCEK Jan Leszek - KWW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA: 56,85% (2 844 głosów)
- SŁABOŃ Anna Maria - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 27,76% (1 389 głosów)
- PASTERNAK Marcin Henryk - KWW REGION KLUCZBORSKI: 8,83% (442 głosów)
- KOŻUCHOWSKI Piotr Marek - KWW RAZEM DLA GMINY: 6,56% (328 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JASIŃSKI Janusz Andrzej: pozycja 1 : 20,96% (74 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- OLANISZYN Beata: pozycja 3 : 26,06% (92 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- GOŁĘBIOWSKI Kamil Jerzy: pozycja 12 : 35,98% (127 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- PASTERNAK Marcin Henryk: pozycja 13 : 17% (60 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŚWILAK Karolina Joanna: pozycja 3 : 20,82% (66 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- MIKOŁAJCZYK Anna: pozycja 12 : 41,64% (132 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- GŁUSZKO Tomasz: pozycja 13 : 18,93% (60 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- KOŻUCHOWSKA Magdalena Maria: pozycja 14 : 18,61% (59 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KAWAŁKO-JAROS Agnieszka Katarzyna: pozycja 3 : 11,76% (44 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- TEODOROWSKA Agata Katarzyna: pozycja 12 : 39,84% (149 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- PILOK Tomasz Sebastian: pozycja 13 : 45,45% (170 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- HABRAJSKI Patryk Maciej: pozycja 14 : 2,94% (11 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WRZESIŃSKI Tomasz: pozycja 1 : 20,07% (58 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŚWIDERSKA Alicja Agnieszka: pozycja 3 : 17,99% (52 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- ŁUCZEK Waldemar Tomasz: pozycja 12 : 32,87% (95 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- NOWAK Krystyna Maria: pozycja 13 : 15,22% (44 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- KOŻUCHOWSKI Piotr Marek: pozycja 14 : 13,84% (40 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BAJER Krystyna Józefa: pozycja 3 : 7,16% (32 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- BAR Kazimierz Józef: pozycja 12 : 36,24% (162 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- NOWAK Radosław Stanisław: pozycja 13 : 29,08% (130 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- ZOBEK Marcin: pozycja 14 : 4,03% (18 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA STASZEWSKIEGO ŁĄCZY NAS WOŁCZYN:
- STASZEWSKI Krzysztof Jan: pozycja 15 : 23,49% (105 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LATAŃSKI Marcin Tomasz: pozycja 1 : 18,58% (84 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DOMAGAŁA-TARKA Agata Magdalena: pozycja 3 : 25,88% (117 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- BARTOSIŃSKI Jan Adam: pozycja 12 : 30,97% (140 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- DUCHNOWSKA Kornela Magdalena: pozycja 13 : 7,3% (33 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- BOJKO Andrzej Adam: pozycja 14 : 10,18% (46 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZATRZYMAJMY MŁODYCH W WOŁCZYNIE:
- SZWONDER Zbigniew Walenty: pozycja 17 : 7,08% (32 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 7
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ŁAKOMY Sławomir Mariusz: pozycja 3 : 33,33% (128 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- NOWAK Marek: pozycja 12 : 57,03% (219 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- CHRABAŃSKA Ilona Katarzyna: pozycja 14 : 9,64% (37 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- NOWAK Ryszard Walenty: pozycja 12 : 69,64% (195 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- MARKIEWICZ Andrzej Piotr: pozycja 14 : 30,36% (85 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 9
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRAWCZYK Izabela Maria: pozycja 3 : 11,01% (24 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- ATŁACHOWICZ Mariola Ewa: pozycja 12 : 56,88% (124 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- ZAWADZKA Małgorzata: pozycja 14 : 32,11% (70 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 10
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SYPKO Władysław Stanisław: pozycja 1 : 15,11% (34 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KOWCZ Agnieszka: pozycja 3 : 24,89% (56 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- ZARYCH Adam: pozycja 12 : 54,22% (122 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- BOJCZUK Łukasz Leon: pozycja 14 : 5,78% (13 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 11
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PSIKUS Ryszard: pozycja 3 : 7,82% (19 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- ZALEWSKA Paulina Maria: pozycja 12 : 79,84% (194 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- ZAREMBA Zbigniew Edward: pozycja 13 : 11,11% (27 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- KOŻUCHOWSKA Róża Anna: pozycja 14 : 1,23% (3 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 12
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MIGOŃ Tomasz Marcin: pozycja 1 : 21,04% (65 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- MAŁY Szczepan Jan: pozycja 12 : 46,28% (143 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- KRAWCZYK Piotr: pozycja 13 : 21,68% (67 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY:
- ULBRYCH Ewa Irena: pozycja 14 : 11% (34 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 13
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PACHOLIK Adam Jerzy: pozycja 1 : 23,32% (80 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- ZAWIERTA Sebastian Bronisław: pozycja 12 : 61,52% (211 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- BARTUSIAK Małgorzata Irena: pozycja 13 : 15,16% (52 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 14
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SŁABOŃ Anna Maria: pozycja 3 : 68,53% (172 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- MAZURCZAK Krystyna Gertruda: pozycja 12 : 31,47% (79 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 15
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MACZYŃSKI Wiesław: pozycja 1 : 8,25% (39 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA:
- MENDEL Iwona Beata: pozycja 12 : 47,99% (227 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI:
- SCHATT Józef Teodor: pozycja 13 : 29,18% (138 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BRZEZINKI, SKAŁĄGI, ROŻNÓW:
- SZYMCZYK Artur Konrad: pozycja 16 : 14,59% (69 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Polskie skarby UNESCO: Odkryj 5 wyjątkowych miejsc
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?