Sprawdź, kiedy nie będzie prądu w Opolu i województwie opolskim
Oddział: Opole / Region: Opole - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
2018-09-10, 8:00-15:00
Siołkowice Stare ul. Klapacz 95 do 129.
2018-09-10, 8:00-13:00
Opole, ulica 11-Listopada 12.
2018-09-10, 8:00-15:00
Opole, ulica 11-Listopada 12.
2018-09-11, 8:00-15:00
Ochodze ul. Górna, Zakościelna.
2018-09-11, 8:00-13:00
Opole ul. Skłodowskiej Curie, Źródlana.
2018-09-11, 8:00-15:00
Rogalice Smolarka od nr 14 do 17, Rogalice 13A
2018-09-12, 8:00-15:00
Opole ul. Żerkowicka.
2018-09-12, 8:00-15:00
Rogalice Smolarka od nr 14 do 17, Rogalice 13A
2018-09-12, 8:00-09:00
Osowiec ul. Dworcowa, Zielona.
2018-09-12, 12:00-13:00
Osowiec ul. Dworcowa, Zielona.
2018-09-13, 8:00-13:00
Wawelno ul. Nowowiejska od 7 do końca w kierunku Polskiej Nowej Wsi i od 14 do końca w kierunku Polskiej Nowej Wsi, Jesienna, Łącząca 3-7, Piaskowa, Szkolna 1, 2 i 2a.
2018-09-13, 8:00-15:00
Prószków ul. Daszyńskiego 46.
2018-09-13, 8:00-15:00
Rogalice Smolarka od nr 14 do 17, Rogalice 13A
2018-09-14, 8:00-15:00
Prószków ul. Powstańców od 31d do końca.
2018-09-14, 8:00-15:00
Zimnice Małe, śluza.
2018-09-14, 8:00-15:00
Siołowice Stare ul. Klapacz od nr 38 - 70, Nowo Młyńska 1, Łączna 2.
2018-09-14, 8:00-15:00
Rogalice Smolarka od nr 14 do 17, Rogalice 13A
2018-09-15, 8:00-15:00
Siołowice Stare ul. Klapacz od nr 38 - 70, Nowo Młyńska 1, Łączna 2.
Oddział: Opole / Region: Kędzierzyn-Koźle - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
2018-09-10, 8:00-17:00
W miejscowościach Przedborowice Katarzyna i Ostrożnica ul. Kąty, Leśna nr 1, 2, 3, 4, 6, 12, Przedborowska od nr-u 31 do 51a i od nr-u 16 do 66.
2018-09-10, 8:00-14:00
W miejscowości Większyce ul. Ogrodowa działka nr 768/5
2018-09-10, 9:00-12:00
W Krapkowicach JW MUNA.
2018-09-10, 9:00-14:00
W miejscowości Polska Cerekiew Firma Młyn Pol, Jaborowice ul. Główna do przejazdu kolejowego, Gospodarstwo rolne Halamoda, Zakrzów ul. Dworcowa od nr-u 1do 7 i od nr-u 2 do 4, Chopina od nr-u 87 do 135 i od nr-u 120 do 162, Krótka od nr-u 1 do 5 i od nr-u 2 do 4, Stawowa od nr-u 1 do 25 i od nr-u 2 do 16, Polna od nr-u 1 do 7 i od nr-u 2 do 6.
2018-09-10, 9:00-14:00
W miejscowości Włodzienin nr 93.
2018-09-10, 10:00-14:00
Kędzierzyn-Koźle, ulice: Grzegorza Piramowicza, Józefa Balwirczaka, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Marii Konopnickiej, Norberta Bończyka, Pamięci Sybiraków, Piastowska, Rynek, Stefana Żeromskiego, Targowa, Władysława Planetorza, Zamkowa, Złotnicza
2018-09-10, 10:30-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32
2018-09-10, 16:00-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-11, 8:00-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Kąty, Leśna nr 1, 2, 3, 4, 6, 12, Przedborowska od nr-u 31 do 51a i od nr-u 16 do 66.
2018-09-11, 8:00-10:00
W miejscowości Strzelce Opolskie ul. Dąbrowskiego od nr 10 do nr 18.
2018-09-11, 8:00-14:00
W miejscowości Polska Cerekiew LN ,ograniczenia 1 odbiorca Polska Cerekiew ul. Konarskiego 62.
2018-09-11, 8:00-09:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-11, 9:00-14:00
W miejscowości Kędzierzyn-Koźle ul. Wyspa, Dunikowskiego odcinek na Wyspie.
2018-09-11, 9:00-14:00
W miejscowości Kietrz ul. Różana, Traugutta, Langenowska ,
2018-09-11, 9:00-14:00
W miejscowości Długomiłowice Oczyszczalnia.
2018-09-11, 16:00-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-12, 8:00-14:00
W miejscowości Zopowy, Zopowy Osiedle i Suszarnia TOP FARMS Głubczyce sp. z o.o.
2018-09-12, 8:00-17:00
W miejscowościach Przedborowice Katarzyna, Pawłowiczki - Oczyszczalnia 1, Ostrożnica ul. Kąty, Leśna nr 1, 2, 3, 4, 6, 12, Przedborowska od nr-u 31 do 51a i od nr-u 16 do 66.
2018-09-12, 8:00-14:00
W miejscowości Łaziska ul. Strzelecka od nr-u 35 do 57 i od nr-u 46 do nr 100, ul. Kołodziejczyka nr 1 i ul. Polna.
2018-09-12, 8:00-10:00
W miejscowości Błażejowice posesje od nr-u 45 do 48 i Baza-Skład Materiałów ROL-POL.
2018-09-12, 8:00-09:00
W miejscowości Zubrzyce.
2018-09-12, 8:00-09:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-12, 9:00-14:00
W miejscowości Długomiłowice Oczyszczalnia.
2018-09-12, 9:00-14:00
W miejscowości Stare Koźle ul. Wolności, Leszczyka, Kościelna.
2018-09-12, 13:00-14:00
W miejscowości Zubrzyce.
2018-09-12, 16:00-20:00
W miejscowości Kędzierzyn-Koźle Zgrzewalnia Szyn.
2018-09-12, 16:00-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-13, 8:00-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Kąty, Leśna nr 1, 2, 3, 4, 6, 12, Przedborowska od nr-u 31 do 51a i od nr-u 16 do 66.
2018-09-13, 8:00-15:00
W miejscowości Długomiłowice ul. Żabnik
2018-09-13, 8:00-09:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-13, 9:00-13:00
W miejscowościach ; Czerwonków-częściowo, Księże Pole, Sucha Psina. Wodociągi w miejscowościach Księże Pole i Sucha Psina
2018-09-13, 9:00-14:00
W miejscowości Stare Koźle ul. Wolności, Leszczyka, Kościelna.
2018-09-13, 16:00-17:00
W miejscowości Ostrożnica ul. Grodzisko od nr-u 1 do 20, Klasztorna nr 2, 4a, 8a, 8, 10, Kościelna od nr-u 1 do 25 i od nr-u 4 do 30, Leśna nr 8, 10, 11, Sienkiewicza od nr-u 1 do 57 i od nr-u 2 do 32.
2018-09-14, 8:00-10:00
W miejscowościach: Ligota Mała, Ostrożnica ,Połowa, Przedborowice Katarzyna oraz w Pawłowiczkach Oczyszczalnia 1
2018-09-14, 8:00-15:00
W miejscowości Długomiłowice ul. Żabnik
2018-09-14, 8:30-11:30
W Krapkowicach ul. Waryńskiego - cała ( w tym blok Dorotka), ul. Ks. Duszy Nr 2 do 4, Nr 3, Nr 10, Garaże na ul. Ks. Duszy oraz Kilińskiego, Żłobek JUNIOR, Piekarnia.
2018-09-14, 9:00-14:00
W miejscowości Długomiłowice ul. Cmentarna, Sukowska, Kościelna, Tarnowska.
Oddział: Opole / Region: Kluczbork - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
2018-09-10, 8:00-12:00
Gierałcice Małe
2018-09-10, 9:00-15:00
Namysłów ul. Fabryczna 2, 4, 6 i 8.
2018-09-11, 8:00-12:00
Żwirownia Jakubowice oraz miejscowość Brzózka wraz z grodem ( w gminie Byczyna)
2018-09-11, 8:00-15:00
w części miejscowości Bażany, Jasienie Kolonia
2018-09-12, 8:00-15:00
Bąków, Bąkowskie Brzezinki,
2018-09-12, 8:00-15:00
w części miejscowości Bażany, Jasienie Kolonia
2018-09-13, 8:00-12:00
Dobiercice, Paruszowice, Kolonia Długa
2018-09-13, 8:00-15:00
Namysłów ul. Pułaskiego 20, 22.
2018-09-14, 8:00-12:00
w części miejscowości Sierosławice
Oddział: Opole / Region: Nysa - planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej (na 5 dni do przodu)
2018-09-10, 8:00-16:00
w części miejscowości Szklary
2018-09-10, 8:00-15:00
Prusinowice ulice: Partyzantów, Parkowa, Wyzwolenia, Sikorskiego
2018-09-10, 10:26-11:30
Błażejowice, Borkowice
2018-09-10, 15:00-15:30
Wilemowice,
2018-09-11, 8:00-10:00
w części miejscowości Kopice, Kopice Kopalnia Piasku
2018-09-11, 8:00-15:00
Prusinowice ulice: Partyzantów, Parkowa, Wyzwolenia, Sikorskiego
2018-09-11, 9:00-12:00
Stary Paczków od budynku 84 do 29
2018-09-11, 9:00-11:00
w części miejscowości Niemysłowice, w części miejscowości Szybowice, w części miejscowości Rudziczka,
2018-09-11, 9:00-09:30
w części miejscowości Starowice,
2018-09-11, 10:00-13:00
Dębina,
2018-09-11, 15:00-15:30
w części miejscowości Starowice,
2018-09-12, 8:00-15:00
w części miejscowości Skoroszyce,
2018-09-12, 8:00-15:00
Prusinowice ulice: Partyzantów, Parkowa, Wyzwolenia, Sikorskiego
2018-09-12, 8:00-09:00
Grodków, ulice: Żeromskiego, Konopnickiej, Kościuszki
2018-09-12, 14:00-15:00
Grodków, ulice: Żeromskiego, Konopnickiej, Kościuszki
2018-09-13, 8:00-15:00
Prusinowice ulice: Partyzantów, Parkowa, Wyzwolenia, Sikorskiego
2018-09-13, 8:30-13:30
w części miejscowości Jarnołtówek,
2018-09-13, 9:00-09:30
w części miejscowości Goworowice, ,
2018-09-13, 9:00-09:30
w miejscowości Białowieża Dolna
2018-09-13, 15:00-15:30
w części miejscowości Goworowice,
2018-09-13, 15:00-15:30
w miejscowości Białowieża Dolna
2018-09-14, 8:00-15:00
Prusinowice ulice: Partyzantów, Parkowa, Wyzwolenia, Sikorskiego
OPOLSKIE INFO - 7.09.2018
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?