Oto najbardziej wpływowi ludzie z Kluczborka. Top 20 [RANKING]

Mirosław Dragon
Mirosław Dragon
Wpływowość to bardzo szerokie pojęcie, dlatego w rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka kryteriów: popularność i rozpoznawalność, decyzyjność i wpływ na mieszkańców, znaczenie i prestiż, autonomię oraz aktywność.

Ranking ma tylko 20 miejsc, więc wiele wpływowych osób znalazło tuż za pierwszą dwudziestką, m.in.:

Małgorzata Kwiring-Pondel, która doprowadziła do utworzenia w Kluczborku zakładu pracy dla niepełnosprawnych i jest jednym z największych autorytetów w sprawach pomocy dla osób niepełnosprawnych na całej Opolszczyźnie;

Iwona Sobania - burmistrz Byczyny, która jest pierwszą kobietą na tym stanowisku, a jednocześnie w ubiegłym roku weszła do zarządu wojewódzkiego PS:;

Piotr Rewienko - od lat najaktywniejszy  radny opozycyjny w Kluczborku, a do tego znany działacz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Dariusz Mazurczak - wicedyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki i bliski współpracownik polityczny marszałka opolskiego Andrzeja Buły.
Wpływowość to bardzo szerokie pojęcie, dlatego w rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka kryteriów: popularność i rozpoznawalność, decyzyjność i wpływ na mieszkańców, znaczenie i prestiż, autonomię oraz aktywność. Ranking ma tylko 20 miejsc, więc wiele wpływowych osób znalazło tuż za pierwszą dwudziestką, m.in.: Małgorzata Kwiring-Pondel, która doprowadziła do utworzenia w Kluczborku zakładu pracy dla niepełnosprawnych i jest jednym z największych autorytetów w sprawach pomocy dla osób niepełnosprawnych na całej Opolszczyźnie; Iwona Sobania - burmistrz Byczyny, która jest pierwszą kobietą na tym stanowisku, a jednocześnie w ubiegłym roku weszła do zarządu wojewódzkiego PS:; Piotr Rewienko - od lat najaktywniejszy radny opozycyjny w Kluczborku, a do tego znany działacz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Dariusz Mazurczak - wicedyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki i bliski współpracownik polityczny marszałka opolskiego Andrzeja Buły. Mirosław Dragon
Udostępnij:
Stworzyliśmy ranking 20 najbardziej wpływowych postaci w Kluczborku i powiecie kluczborskim. Wpływowość oceniliśmy na podstawie kilku kryteriów. Zobacz, kto ma największe znaczenie w Kluczborku.

Kiedy pytaliśmy mieszkańców Kluczborka, kto powinien znaleźć się na liście najbardziej wpływowych osób, najczęściej odpowiadali najpierw pytaniem: „A co to tak naprawdę znaczy wpływowy”?

„Słownik Języka Polskiego PWN” wyjaśnia lakonicznie: wpływowy oznacza osobę „z którą inni się liczą, mającą wpływy”.

To bardzo szerokie pojęcie, dlatego w rankingu wzięliśmy pod uwagę kilka kryteriów: popularność i rozpoznawalność, decyzyjność i wpływ na mieszkańców, znaczenie i prestiż, autonomię oraz aktywność.

W każdym z kryteriów przyznawaliśmy od 1 do 10 punktów. Suma punktów zadecydowała o miejscu w rankingu.

Zobacz wynik rankingu na najbardziej wpływowe osoby z Kluczborka:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Materiał oryginalny: Oto najbardziej wpływowi ludzie z Kluczborka. Top 20 [RANKING] - Nowa Trybuna Opolska

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie